מרעיון ראשוני למסר בעל השפעה והצלחה עסקית

קורס חד יומי מזורז לפיתוח טכניקות דיבור, שיווק והעברת מסרים
בין אם אתם זקוקים למישהו שיתמוך בארגון שלכם, יעמוד מאחורי הרעיון שלכם, או יתלהב מלעקוב אחר ההובלה שלכם, חידוד כישורי הסיפור שלכם בקורס זה יכול לעזור לכם מאוד.

בקורס זה, תלמדו כיצד לעצב את הרעיון שלכם לסיפור. תוכלו ליצור תקציר לסיפור, תוכלו לחזור ולפתח את הסיפור שלכם באמצעות אב טיפוס ואיסוף משוב, תוך חידוד הטון והסגנון שלכם.
הקורס שלנו עשיר בטיפים, כלים וטכניקות שיעזרו לכם להגשים את החזון שלכם וליצור סיפורים שמשפיעים ומעוררים השראה.

המרכז הבינלאומי לכנסים בשיתוף פורום מנהלי משאבי אנוש, מקיימים קורס סטוריטלניג חד יומי מזורז לפיתוח טכניקות דיבור, שיווק והעברת מסרים, ומזמינים אותך להשתתף.

הקורס יערך ביום ד' – 22/06/2022
מרכז הכנסים, קראון פלאזה תל אביב

אירוח הקורס כולל: תיק ועידה, מצגות נבחרות של ההרצאות, ארוחת בוקר מלאה במסעדת המלון, הפסקות אספרסו בר במהלך הכנס, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי, תעודה, מפגשי נטוורקינג ועוד.
למשתתפים תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.

דמי רישום מוזלים למקדימים להירשם!


ישנה חשיבות רבה לדעת כיצד לקלוט, להעריך ולעבד רעיון למסר קוהרנטי.
גם אנשים קשוחים אוהבים להאזין לסיפורים. כשעושים את זה טוב, לספר סיפורים הוא אחד הכלים החזקים ביותר במצגת. סיפור שומר על תשומת הלב של הקהל, מכיוון שאנשים רוצים לשמוע מה יקרה בהמשך. תוסיפו לזה שימוש נכון ב"דיבייט" ותקבלו הצלחה!

קורס סטוריטלניג של ההמרכז הבינלאומי לכנסים, תראה לכם איך לעבד מידע למחשבות מקוריות, איך להתמקד בתקשורת מילולית ולא מילולית לשיפור הביטחון ויכולות הביטוי העצמי וכן את הדרך הנכונה להעברת מסר.

בואו ללמוד שפת גוף המאפשרת לכם ליצור קשר עין, לחדד את האינטונציה, להשתמש נכון בהבעות פנים, בתנועות ידיים ויציבה ולקבל כלים נוספים שייסעו לכם בהעברת המסר או הפרויקט שאתם מובילים בדרך קצרה, ממוקדת ומעניינת ביותר.


הקורס יחשוף כלים ייחודיים איך להפוך כל רעיון למסר בעל השפעה
אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למפגש ייחודי ומעורר השראה, שיאפשר לכם להפוך כל רעיון למסר בעל השפעה!

מה לומדים בקורס
  • כיצד למצוא את המסר הנכון, בזמן הנכון
  • כיצד לפתח טיעונים באופן חד ומשכנע
  • כיצד להתמודד עם התנגדויות בהצלחה
  • כיצד להעביר מסרים באופן רהוט וסוחף

קהל יעד
הקורס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי משאבי אנוש, סמנכ"לי שיווק, סמנכ"לי שירות, מנהלי הדרכה, מנהלים בכל הרמות והתפקידים וכל מי שרוצה או צריך להשפיע בישיבות צוות וכל מי שבמסגרת תפקידו מעביר פרזנטציות או מנהל שיחות שכנוע.

דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם  - הירשמו עכשיו!

לרישום מקוון - הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן