הסדנה שמראה איך ליצור שינוי, לרתום את הקהל ולהפיח חיים בדרך לפרזנטציה מנצחת


בואו לשמוע וללמוד ממומחי הסטוריטלינג שלנו כיצד ניתן לשפר באופן דרמטי את ההופעה וההשפעה שלכם כמנהלים, כפרזנטורים וכמנהיגים לפני קהל ובפרזנטציות שאתם מעוניינים להעביר.

הסדנה שמראה איך ליצור שינוי, לרתום את הקהל ולהפיח חיים בדרך לפרזנטציה מנצחת
סדנת סטוריטלינג המוצעת תעזור לכם למסגר מחדש את גישתכם לפיתוח מצגות בכלל ודיבור מול קהל בפרט. הסדנה תאמן אתכם איך לספר את הסיפור בצורה מרתקת ומשכנעת, ותעודד דרך חשיבה אחרת ומקורית.

הירשמו עכשיו והבטיחו את מקומכם

הסדנה תיערך ביום ג' – 16/03/21
במרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה תל אביב

הסדנה תיערך בהתאם לכללים ולהנחיות של משרד הבריאות !

למה אתם צריכים סטוריטלינג? מכיוון שלנתונים אין קול. אין הקשרים, אין שום יכולת לשכנע. רק אתם עושים את העבודה. הנתונים שלכם לא יכולים להיות המוקד של המצגת. במקום זאת, הנתונים צריכים לספק לכם את הבסיס לסיפור.

הסדנה תלמד אתכם כיצד איך להשתמש ואיך להכיל באופן מעשי את הסיפור והמסר מתוך הנתונים, איך להשפיע, לשכנע וליצור מעורבות.
הירשמו עכשיו והבטיחו את מקומכםבסדנה יוצג מודל ה-StoryCompass החדשני והבלעדי לסדנה זו, שיוביל אתכם באמצעות שלבים ברורים ופשוטים לפיצוח אסטרטגיית הסיפור הנכון כדי להוביל את הקהל להגשמה. באמצעות המודל אתם מגדירים נכון את קהל היעד, מגדירים את הצורך ויוצרים מסרים המאפשרים הנעה לפעולה!

שיטת העבודה הייחודית שלנו המנחות מהוות כלי מולטידיספלינרי המשלב סטוריטלינג, רטוריקה, הבנה עסקית ושיווקית מעמיקה. סדנת הסטוריטלינג תשמש אתכם ככלי ניהולי לכל דבר (StoryLiving). לכן, מעבר ליצירת סיפור פנים ארגוני, הסדנה תחשוף כלים להעברת מסרים עד אחרון העובדים בארגון

הסטוריטלינג היא קפיצה אבולוציונית של ההתנהלות העסקית במאה-21.קפצו לשם איתנו !

דמי רישום מוזלים לנרשמים עכשיו! 

קהל יעד
הסדנה מיועדת למנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי שיווק, מנהלי הדרכה, מנהלים בכל הרמות והתפקידים וכל מי שרוצה או צריך להשפיע בישיבת צוות, לערוך פרזנטציה עסקית או להעביר מצגת ולעמוד מול קהל.

דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם  - הירשמו עכשיו!

לרישום מקוון - הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן